Расписание занятий

График работы объединений по интересам

развернуть

 

Графік работы аб`яднанняў па інтарэсах, клубаў і секцый

на I паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

Аб`яднанне па інтарэсах /клуб

Дзень, час правядзення

Кабінет

Настаунік

“Юны інспектар дарожнага руху”

Аўторак 13.50-14.35

Кабінет філалогіі

Малініна В.П.

“Настольны тэнніс”

Аўторак

15.40 – 16.25

Спартыўная пляцоўка / зала

Рак В.П.

“Фарбы вясёлкі”

Серада

13.50-14.35

Кабінет пачатковых класаў

Сарока Ж.У.

“Юны вырытавальнік”

Пятніца 14.45 -15.30

Кабінет філалогіі

Багіна В.А.

“Мастацкае сова”

Суббота с 10.00-10.45

Кабінет філалогіі

Багіна В.А.

свернуть

Расписание факультативных занятий

развернуть

Расклад   факультатыўных  заняткаў на   І паўгоддзе

2022/2023  навучальнага  года

 

 

1 клас

3  клас

4 клас

панядзелак

 

 

 

 

 

12.00 – 12.45

Матэматычная вясёлка

Сарока Ж.У.

 

 

 

 

 

аўторак

 

 

 

 

 

 

14.00 – 14.45

“Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі”

Адамчык Г.М.

 

 

 

 

 

серада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

чацвер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

пятніца

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.00 – 13.45

 “Путешествие в мир сказки

Шніп С.І.

 

 

 

субота

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5  клас

6  клас

7  клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

14.00 – 14.45

 “Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму”

Шулякоў У.В.

 

 

14.55 – 15.40

 “Поэтические гимны морфологии

Богино В.А.

 

 

 

 

 

14.00 – 14.45

Кладовая слов русского языка

Богино В.А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 клас

9       клас

11 клас

 

 

14.55 – 15.40

 «Секреты синтаксиса

 и пунктуации»

Богино В.А.

 

 

 

 

 

 

 

14.55 – 15.40

“Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове”

Малініна В.П

 

 

 

 

 

 

14.55 – 15.40

Гэты няпросты просты сказ

Малініна В.П.

 

14.55 – 15.40

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа

(у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Шніп С.І.

 

 

14.55 – 15.40

“Падагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы”

Унучак У.У.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00 – 9.45

9.50 – 10.35

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

Ліхтаровіч Т.А.

11.00 - 11.45

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

Малініна В.П.

 

 

 

свернуть

Расписание занятий

развернуть

 

Расклад   вучэбных  заняткаў  на  І   паўгоддзе 

2022/2023  навучальнага  года

 

 

1        клас

2  клас 

3 клас

4 клас

панядзелак

 

 

 

1. выяўл. маст.

1. бел. мова

1. прац. нав.

1. бел. літ.

2. бел. мова

2. бел. літ.

2. музыка

2. бел. мова

3. бел. літ.

3. гадзіна здароўя і спорту

3. нямецк. мова

3. гадзіна здароўя і спорту

 

4. чалавек і свет

4. выяўл. маст.

4. нямецк. мова

 

5. АБЖ

5. АБЖ

5. чалавек і свет

 

 

 

 

 

 

 

 

аўторак

 

 

 

 

1. руск. мова

1. фіз. культ. і зд.

1. бел. літ.

1. фіз. культ. і зд.

2. фіз. культ. і зд.

2. матэматыка

2. бел. мова

2. руск. літ.

3. матэматыка

3. руск. мова

3. матэматыка

3. руск. мова

4. чалавек і свет

4. руск. літ.

4. фіз. культ. і зд.

4. матэматыка

 

 

5. чалавек і свет

5. бел. мова

 

 

 

6. АБЖ

 

 

 

 

серада

 

 

 

 

 

1. матэматыка

1. музыка

1. гадзіна здароўя і спорту

1. музыка

2. бел. мова

2. бел. мова

2. руск. мова

2. матэматыка

3. бел. літ

3. бел. літ

3. руск. літ.

3. бел. мова

4. гадзіна здароўя і спорту

4. матэматыка

4. матэматыка

4. бел. літ.

 

 

5. бел. мова

5. нямецк. мова

 

 

 

 

 

 

 

 

чацвер

 

 

 

 

 

1. фіз. культ. і зд

1. выяўл. маст.

1. нямецк. мова

1. выяўл. маст.

2. прац. нав.

2. матэматыка

2. матэматыка

2. нямецк. мова

3. матэматыка

3. фіз. культ. і зд

3. бел. мова

3. фіз. культ. і зд

4. выяўл. маст.

4. бел. мова

4. бел. літ.

4. матэматыка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

пятніца

 

 

 

 

 

 

 

 

1. бел. мова

1. прац. нав.

1. фіз. культ. і зд.

1. прац. нав.

2. матэматыка

2. матэматыка

2. нямецк. мова

2. матэматыка

3. музыка

3. руск. мова

3. руск. літ.

3. руск. мова

4. бел. літ.

4. руск. літ.

4. руск. мова

4. руск. літ.

 

 

5. матэматыка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5  клас

6 клас

7  клас

1. АБЖ

1. гадзіна здароўя і сорту

1. інфарматыка

2. нямецк. мова

2. інфарматыка

2. матэматыка

3. бел. мова

3. гісторыя Беларусі

3. руск. мова

4. бел. літ

4. матэматыка

4. руск. літ.

5. матэматыка

5. бел. мова

5. фіз. культ. і зд.

 

6. бел. літ

6. хімія

 

 

 

1. сусветная гісторыя

1. руск. літ

1. матэматыка

2. матэматыка

2. руск. мова

2. біялогія

3. руск. мова

3. нямецк. мова/ англ. мова

3. бел. мова

4. руск. літ.

4. фіз. культ. і зд.

4. бел. літ.

5. фіз. культ. і зд.

5. матэматыка

5. нямецк. мова

6. нямецк. мова

 

 

 

 

 

1. бел. літ

1. біялогія

1. матэматыка

2. бел. мова

2. нямецк. мова/ англ. мова

2. руск.мова

3. гадзіна здароўя і спорта

3. бел. мова

3. руск. літ.

4. матэматыка

4. матэматыка

4. нямецк. мова

5. прац. нав.

5. мастацтва

5. мастацтва

 

 

6. фіз. культ. і зд.

 

 

 

1. матэматыка

1. руск. мова

1. бел. мова

2. мастацтва

2. руск. літ

2. матэматыка

3. гісторыя Беларусі

3. матэматыка

3. нямецк. мова

4. руск. мова

4. прац. нав.

4. фізіка

5. руск. літ.

5. прац. нав.

5. гісторыя

 

6. геаграфія

6. гадзіна здароўя і спорут

 

 

 

1. нямецк. мова

1. сусветная гісторыя

1. сусветная гісторыя

2. фіз. культ. і зд.

2. фіз. культ. і зд.

2. матэматыка

3. бел. мова

3. руск. мова

3. біялогія

4. руск. мова

4. матэматыка

4. геаграфія

5. матэматыка

5. бел. мова

5. прац. нав.

6. чалавек і свет

6. бел. літ.

6. прац. нав.

 

7. нямецк. мова/ англ.мова

7. фізіка

 

8        клас

9 клас

11 клас

1. бел. літ.

1. руск. мова

1. матэматыка

2. бел. мова

2. руск. літ.

2. фіз. культ. і зд.

3. матэматыка

3. інфарматыка

3. грамадазнаўства

4. фіз. культ. і зд.

4. сусветная гісторыя

4. інфарматыка

5. інфарматыка

5. фізіка

5. руск. мова

6. фізіка

6. фіз. культ. і зд.

6. руск. літ.

7.прац. нав

 

 

1. сусветная гісторыя

1. бел. літ.

1. біялогія

2. нямецк. мова

2. бел. мова

2. матэматыка

3. біялогія

3. матэматыка

3. гадзіна здароўя і спорту

4. матэматыка

4. нямецк. мова

4. хімія

5. руск. мова

5. хімія

5. гісторыя Беларусі

6. руск. літ.

6. гадзіна здароўя і спорту

6. фізіка

 

 

 

1. нямецк. мова

1. гісторыя Беларусі

1. сусветная гісторыя

2. гадзіна здароўя і спорту

2.фізіка

2. хімія

3. хімія

3. матэматыка

3. нямецк. мова

4. біялогія

4. руск. мова

4. бел. мова

5. матэматыка

5. руск. літ.

5. бел. літ.

6. руск. мова

6. мастацтва

6. матэматыка

 

 

 

1. матэматыка

1. грамадазнаўства

1. астраномія

2. геаграфія

2. бел. мова

2. ДПЮ/ фіз. культ. і зд.

3. гісторыя Беларусі

3. геаграфія

3. бел. мова

4. бел. мова

4. нямецк. мова

4. мед.пад./ фіз. культ. і зд.

5. бел. літ.

5. матэматыка

5. біялогія

 

6. фізіка

5. гісторыя Беларусі

 

7. прац. нав.

6. фізіка

1. матэматыка

1. біялогія

1. геаграфія

2. хімія

2. геаграфія

2. руск. літ.

3. геаграфія

3. фіз. культ. і зд.

3. матэматыка

4. фіз. культ. і зд.

4. хімія

4. нямецк. мова

5. фізіка

5. нямецк. мова

5. сусветная гісторыя

6. нямецк. мова

6. матэматыка

6. сусветная гісторыя

7. мастацтва

 

 

свернуть